naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

ZELMER

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Zelmer posiada duży udział w sprzedaży sprzętu AGD na rynkach zagranicznych, eksportując swoje produkty do 27 krajów świata. Firma ta to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD, m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. W asortymencie znajdują się również kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, żelazka, wagi i urządzenia do stylizacji włosów. Producent AGD jest w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności, a swoją markę buduje już od przeszło 60 lat.

Zelmer jest jedną z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej.

zelmer

Niezawodność firmy jest rokrocznie honorowana wieloma wyróżnieniami i nagrodami w zakresie jakości, takimi jak Dobry Produkt Wybór Konsumentów, Laur Konsumenta czy Odkrycie Roku. Zelmer otrzymuje również liczne nagrody za design produktów, m.in. Top Design Award czy Dobry Wzór. Dziś marka Zelmer jest rynkowym liderem drobnego sprzętu AGD w Polsce, posiada także istotny udział w sprzedaży na rynkach światowych, oferując odkurzacze, żelazka i urządzenia AGD najwyższej jakości. Produkty Zelmer mają wiele funkcjonalnych patentów i rozwiązań, które konsumenci doceniają od lat.

Wszystkie te nagrody są dowodem na to, że marka Zelmer jest ceniona przez konsumentów i darzona przez nich zaufaniem. Jakość i design to nie wszystko – Zelmer dba również o środowisko naturalne, wprowadzając na rynek produkty linii Eco, np. czajnik Hot Cup czy urządzenie tak innowacyjne jak wyciskarka soku JuiceMaker.

Źródło: Zelmer