naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

VALERA

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Firma Valera od 1955, czyli już ponad 50 lat, produkuje urządzenia do pielęgnacji włosów. Ich nieustannym punktem odniesienia, wokół którego obraca się produkcja oraz wzornictwo jest zdrowie i wygląd włosów, a przez to dobre samopoczucie i wizerunek osoby używającej produkty tej marki.

Rozległa wiedza na temat włosów jest niezbędna przy tworzeniu urządzeń które umożliwiają zdrowe i delikatne obchodzenie się z włosami. Dlatego właśnie Valera współpracuje ze specjalistami z klinik uniwersyteckich, z mistrzami fryzjerskimi zrzeszonymi w stowarzyszeniach stylistów, oraz z producentami szamponów i kosmetyków do pielęgnacji włosów.

valera

SWISS MADE
Valera czerpie korzyści z solidnej reputacji marek "Made in Switzerland" oraz posiadających znak Szwajcarskiego Krzyża, który jest znakiem towarowym rozpoznawalnym na całym świecie.

Podkreśla to jakże ważny jest szwajcarski wizerunek maksymalnej jakości, precyzji, niezawodności, solidności, kompetencji, szacunku dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, a także ekskluzywności produktów.

Dlatego znak Szwajcarskiego Krzyża pozwala na unikalną pozycję i wiarygodność marki oraz pozytywnie wpływa na ocenę wartości oraz wybór klientów.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Dla Valery jakość jest podstawą historii firmy, i z tego właśnie powodu stosują koncepcję Total Quality nie tylko w produkcji, ale we wszystkich sektorach firmy. Certyfikat ISO 9001 otrzymany w 1995 jest motywacją dla firmy do nieustannego wprowadzania ulepszeń.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie urządzenia spełniają standardy EN i IEC, jak również dyrektywy Unii Europejskiej w zakresie tłumienia interferencji fal radiowych oraz EMC (zgodności elektromagnetycznej).

Źródło: Valera