naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

ROWENTA

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Historia marki Rowenta sięga końca lat 80 XIX wieku i nieodłącznie łączy się z naszymi sąsiadami. Firma powstała bowiem w Niemczech w 1884 roku, a za jej twórcę uznaje się Roberta Weintrauda, który już w niespełna kilka lat później zarejestrował swoją działalność. Firmę nazwał „Weintraud & Co", natomiast nowo zarejestrowana marka miała zajmować się ówcześnie akcesoriami dla palaczy i przyborami toaletowymi, czyli tym z czym dzisiaj nikt już nie kojarzy Rowenty. Na innowacyjne urządzenia nie trzeba było jednak długo czekać. Już w latach dwudziestych XX wieku pojawiły się na rynku pierwsze elektryczne urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak żelazka, tostery czy czajniki. Urządzenia sygnowane marką Rowenta już wtedy odznaczały się funkcjonalnością i stylowym designem.

Zaangażowanie w pracę, a także miłość firmy do tego co robi, szybko zostały docenione nie tylko przez konsumentów, ale także ekspertów. W 1965 roku Rowenta została m.in. wyróżniona nagrodą Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. O tym, że marka zrewolucjonizowała świat gospodarstw domowych świadczą stworzone żelazka. W 1949 Rowenta wykreowała na przykład swoje pierwsze żelazko z termostatem, a już w osiem lat później żelazko z parą.

rowenta

Marka kojarzy się także z odkurzaczami – swój pierwszy model wprowadziła w 1974 roku. Dziś marka Rowenta należy do znanej w 120 krajach na całym świecie Grupy SEB, będącej wiodącym producentem małych urządzeń gospodarstwa domowego. Korporacja należy do światowych liderów w produkcji m.in. takich urządzeń jak garnki i patelnie, czajniki, żelazka i generatory pary. Jej polityka opiera się na działalności sześciu obszarów biznesowych (przygotowywanie potraw i napojów, patelnie i garnki, urządzenia do gotowania, urządzenia do czyszczenia, urządzenia do prasowania oraz urządzenia do pielęgnacji ciała i włosów) oraz jedenastu wiodących marek, wśród których poza Rowentą, znajdują się Tefal, Moulinex czy Krups. W aktualnej ofercie marki znajdują się żelazka, suszarki do włosów, depilatory, maszynki do strzyżenia, odkurzacze, a także produkty kuchenne takie jak czajniki czy ekspresy do kawy.

Źródło: Rowenta