naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

REMINGTON

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Remington Polska to część ogromnej grupy kapitałowej , znanej na świecie jako Spectrum Brands. Produkty naszej marki można kupić w ponad 120 krajach na świecie, w ponad 1,5 milionach sklepów. Remington działa w obszarze:

- produktów do stylizacji włosów
- maszynek do strzyżenia włosów
- golarek foliowych, rotacyjnych i trymerów dla kobiet i mężczyzn
- produktów do depilacji mechanicznej i IPL

Marka Remington wierzy, że każda kobieta i każdy mężczyzna ma prawo być sobą! Dlatego dostarczamy Wam narzędzia do tego, byście mogli codziennie dowolnie kreować siebie i zadziwiać otoczenie:) Produkty pielęgnujące ciało mają za zadanie bezpiecznie dbać o higienę i estetykę, abyście zawsze byli pewni siebie!

remington

HISTORIA MARKI
Marka Remington działa na rynku polskim od 2005 r. Jako pierwsi na świecie, w 1938 r. wprowadziliśmy na rynek golarkę do golenia na sucho. Byliśmy pionierami, oferującymi bezprzewodowe golarki i maszynki do strzyżenia włosów. Jako jedni z pierwszych na świecie wprowadziliśmy urządzenie do depilacji światłem w zaciszu własnego domu.

Źródło: Remington