naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

MOULINEX

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Firma Moulinex jest wiodącym francuskim producentem urządzeń gospodarstwa domowego, specjalizuje się w produkcji urządzeń do przygotowywania potraw.

W bardzo bogatej palecie produktów znajdziemy takie urządzenia jak: roboty kuchenne, maszynki do mięs, blendery, sokowirówki, wypiekacze do chleba, kuchenki mikrofalowe, frytkownice, gofrownice, parowary, opiekacze, czajniki elektryczne, ekspresy do kawy, tostery, żelazka oraz odkurzacze. Obecnie marka Moulinex jest członkiem Grupy SEB, który jest wiodącym producentem małych urządzeń AGD, łącznie posiada 11 marek i prowadzi działalność w ponad 120 krajach świata.

moulinex

HISTORIA MARKI
W 1929 roku francuz Jean Mantelet założył firmę Manufacture d'Emboutissage de Bagnolet, zajmowała się ona produkcją małych urządzeń AGD. Na pierwszy produkt firmy wpadł obserwując swoją żonę w kuchni. Pomyślał, że przydałoby się urządzenie, które obierałoby i siekało warzywa. I tak 3 lata później pojawił się na rynku pierwszy produkt firmy. Pod koniec roku produkcja sięgała już blisko 2 tysięcy sztuk dziennie.

W 1937 roku Mantelet zainspirowany sukcesem linii montażowej pomysłu Henriego Forda postanowił otworzyć fabrykę wykorzystującą tą technologię, dzięki temu jeszcze bardziej wzrosła ilość produkowanych urządzeń. W 1953 roku Zmieniono nazwę firmy na Société d'Etudes et Chimie Méchanique (SECM). Kolejnymi sukcesami firmy były następne odsłony obieraczek do warzyw, jedną z nich była seria Legumex, już w pierwszym roku sprzedano ponad 134 tysiące sztuk.

W 1956 roku firma wkroczyła w erę elektrycznych urządzeń kuchennych prezentując elektryczny młynek do kawy o nazwie Moulinex. Już w pierwszym roku sprzedano ponad 1,5 miliona egzemplarzy zdobywając 50% udziału w rynku. W 1957 roku zarząd firmy postanowił zmienić jej nazwę na Moulinex, zaczęto również znacznie poszerzać ofertę o miksery i blendery. W latach 60-tych firma odnosiła liczne sukcesy, niestety w ciągu następnych 20 lat rynek zdążył się wystarczająco nasycić i zaczęły się problemy firmy. W 1985 roku firma odnotowała swój pierwszy w historii spadek dochodów, a w 2001 roku ogłosiła upadłość, wówczas nowym właścicielem spółki stała się Grupa SEB.

Źródło: Miele