naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

KRUPS

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Marka Krups jest jednym z liderów drobnego sprzętu elektrycznego, należącym do Grupy SEB. Korporacja jest obecnie znana w ponad 120 krajach na świecie. Ciekawostkę można stanowić fakt, że w każdej sekundzie, sprzedawanych jest na całym globie sześć urządzeń Grupy SEB.

To właśnie Krups zawdzięczamy Nespresso (ekspres do kawy na saszetki).Obecnie marka Krups znana jest w Europie, Azji oraz Ameryce. Jej produkty pojawiają się w wielu domach na całym świecie, w tym w Polsce. Zarówno w innych częściach globu jak i w naszym kraju, marka kojarzona jest głównie z eksportem w dziedzinie kawy. Gromadzone od lat doświadczenie i wiedza, a także zastosowane technologie i stylowe wzornictwo sprawiają, że urządzenia sygnowane nazwą marki są jakościowe i wydajne, jednym słowem niezawodne.W ofercie Krups znajdują się młynki do kawy, ekspresy ciśnieniowe, blendery, czajniki, wyciskarki do owoców, opiekacze oraz tostery.

krups

HISTORIA MARKI
Historia marki Krups rozpoczęła się od powstania małej kuźni, której właścicielem był Josua Kortz, a później jego syn Robert. Ten ostatni zamienił profil warsztatu na przemysłowy. Było to w roku 1946. Kolejne lata przyniosły niewielkiej firmie, rozrost i szacunek. Już w 1966 firma przekształciła się w renomowaną fabrykę, eksportującą swoje produkty do Holandii i Szwajcarii. Kolejnym istotnym wydarzeniem na kartach historii Krups jest rok 1900. To wtedy, ponad 100 lat temu, marka została jedną z wiodących firm, zajmujących się produkcją wag. Fenomenalnie prosperująca marka, pomimo wydarzeń wojennych, utrzymała się na rynku i już w 1951 roku dwaj członkowie rodu Krups postawili ją ożywić – Fritz Krups, okazał się nie tylko wspaniałym projektantem, ale także wykonawcą, a prawnik Karl Korner (kuzyn Fritza), idealnie przewidywał potrzeby na rynku konsumenckim. Ich zaangażowanie i chęć pracy sprawiły, że Krups ponownie stanął na nogi, kreując coraz więcej innowacyjnych urządzeń.

Skupiająca się do tej pory jedynie na produkcji wag marka, w 1956 roku stworzyła pierwszy elektryczny młynek do kawy, w 1959 roku mikser „3 mix”. W niezwykle krótkim czasie, bo już w 1960 roku, urządzenia Krups zaczęły pojawiać się w niemieckich gospodarstwach domowych, a sama marka została określona mianem pioniera na rynku elektrycznych sprzętów gospodarstwa domowego w Niemczech. Pomimo odniesionego sukcesu, Krups nie poprzestał jednak wprowadzania urządzeń innowacyjnych i funkcjonalnych. W 1961 roku rozpoczął produkcję ekspresów do kawy ONKO, krajalnicy (1967), pierwszego ciśnieniowego ekspresu do kawy (1983). Lata te były owocne nie tylko w nowoczesne urządzenia. Były także istotnymi z punktu widzenia rozwoju marki. W 1964 roku istniały już cztery fabryki Krupsa w Solingen ( Niemcy) i jedna w Limerick (Irlandia). W niespełna 30 lat później, w 1990 marka zatrudniała już 3000 osób, a jej roczny obrót wynosił 541 milionów marek. Prężnie rozwijająca się firma do dziś wprowadza coraz to nowsze, bardziej innowacyjne urządzenia.

Źródło: Krups