naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

KENWOOD

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Marka Kenwood jest najczęściej kojarzona z robotami kuchennymi i nowoczesnym, drobnym AGD. Każdy kto choć trochę interesuje się wzornictwem lub wystarczy, że odwiedził "Wyspy" i spojrzy na robot kuchenny, blender czy ręczny mikser tej marki bez wahania wskaże kraj pochodzenia. Samo angielskie słowo DESIGN najbardziej oddaje istotę wzornictwa przemysłowego. W nim zawiera się wiele znaczeń takich jak: plan, cel, zamiar, szkic, rysunek, znak, projekt, deseń i wiele innych.

Dlatego dzisiaj nikogo nie dziwi, że każda szanująca się marka zatrudnia grupy artystów, projektantów których jedynym zadaniem jest projektowanie zwykłych rzeczy tak aby mogły sprostać gustom najbardziej wymagającej grupie klientów. To właśnie spod rąk brytyjskich projektantów wyszła kultowa już dzisiaj seria kMix. Jej hasłem przewodnim jest wiele mówiące "The art of living" - sztuka życia, a może lepiej - życie w otoczeniu sztuki. Serie wyróżnia niezwykła elegancja, klasyczna angielska prostota oraz legendarna już funkcjonalność.

kenwood

Styl produktów Kenwooda docenili specjaliści w dziedzinie designu. Największe światowe instytuty wzornictwa wyróżniły produkty tej marki swoimi nagrodami: 'Red Dot Design Award", "Plus X Award", "International Forum Design'.

HISTORIA MARKI
Mówiąc o historii marki Kenwood musimy cofnąć się do lat’50 zeszłego wieku… W uroczym angielskim miasteczku Woking sir Kenneth Wood założył w 1947 roku firmę. Początkowo była ona tak mała, że do prowadzenia działalności wystarczał tylko … garaż Kennetha.

Pierwotnie firma nosiła nazwę Woodlau Industries, następnie zmieniono ją na tą używaną do dziś – Kenwood - nazwę będąca połączeniem pierwszych liter imienia i nazwiska jej założyciela.

Pierwszym innowacyjnym produktem, który sprawił że o marce Kenwood zaczęło być głośno był Toster A100 posiadający innowacyjną na tamte czasy funkcje obracania tostów.

Przełomem okazał się rok 1950 w którym na rynku pojawił się najbardziej dziś znany robot kuchenny - Kenwood Chef. Posiadając trzy rodzaje obrotów: niskie, średnie i wysokie pozwalał na przygotowywanie potraw w rekordowo krótkim czasie, co w znacznym stopniu zrewolucjonizowało sztukę kulinarną tamtych czasów. . Od tamtej chwili Kenwood rozpoczął podbój kulinarnego świata, wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne i wyprzedzające konkurencję produkty.

Źródło: Kenwood