naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

HAIER

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Firma Haier powstała ponad 25 lat temu w Quingdao w Chinach. Zajmowała się początkowo jedynie produkcją lodówek. Z czasem, kiedy dyrektorem został Zhang Ruimin ta mała lokalna firma poszerzała swój asortyment o kolejny sprzęt AGD, aby na początku lat 90. dzięki współpracy z tak znanymi firmami jak Liebherr i Ariston, stał się jednym z największych producentów w Chinach i na świecie.

W 1999 roku firma dokonała ekspansji na rynek amerykański, przejmując 30 proc. rynku chłodniczego. Kolejne lata to dalszy rozwój i zdobywanie kolejnych światowych rynków, w tym w 2001 roku zakup fabryki w Campodoro, we Włoszech i założenie Haier Europe Trading. Firma Haier w swojej ofercie ma ponad 15 tys. produktów, w 96 kategoriach, a jej wyroby sprzedawane są w ponad stu rajach na całym świecie.

haier

W ofercie firmy Haier znajduje się szesnaście linii produktowych z zakresu sprzętu AGD, telewizorów, komputerów przenośnych, klimatyzatorów, telefonów komórkowych. Haier poszczycić się może także kilkoma tysiącami certyfikatów technologicznych oraz ponad ośmiuset patentami. Oficjalne przedstawicielstwa znajdują się na terenie Chin, Korei, Japonii, Australii Nowej Zelandii, USA, Pakistanie oraz krajach Bliskiego Wschodu. Na całym świecie znajduje się ponad 240 filii, a liczba osób pracowników sięga 50 tys.

Haier Europe Trading powstał w roku 2001 dla koordynacji sprzedaży w osiemnastu krajach Europy m. in: Wielkiej Brytanii, Niemczach, Irlandii, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Danii, Norwegii, Austrii i Polsce. Wysoki standard jaki zapewniają urządzenia marki Haier został niejednokrotnie dostrzeżony, co znajduje odzwierciedlenie w wielu międzynarodowych rankingach. Haier Poland Sp. z o.o. działa od 2000 r. wcześniej jako Mares Sp. z o.o. Zakres działalności obejmował głównie sprzedaż hurtową sprzętu AGD (chłodziarkozamrażarek, kuchenek mikrofalowych, pralek) oraz sprzętu RTV i urządzeń klimatyzacyjnych. W tej chwili działalność firmy w naszym kraju jest zawieszona, ale trwają negocjacje i jest duża szansa, że marka znów będzie dostępna dla polskich konsumentów.

Źródło: Haier