naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

FRANKE

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Koncern Franke zaistniał na polskim rynku w 1993 roku powołując do życia Franke Polska Sp. z o.o. Już 3 lata później uruchomiony został zakład produkcyjny w Sękocinie koło Warszawy. Wytwarza on specjalnie dobrany pod kątem potrzeb polskiego rynku asortyment zlewozmywaków, wykorzystując światowe technologie.

Wysoka jakość produktów sprawia, że od lat Franke jest liderem wśród producentów zlewozmywaków, a od niedawna, z dużym powodzeniem, swoim klientom na rynku polskim dostarcza kompletne systemy kuchenne, skoordynowane pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia.

franke

W 2011 Firma Franke świętuje jubileusz stulecia istnienia. Założony 100 lat temu warsztat rzemieślniczy „Spenglerei Hermann Franke” w Rorschach w Szwajcarii, dzisiaj jest globalną szwajcarską grupą, zrzeszającą 70 firm i zatrudniającą ponad 11.000 pracowników, na całym świecie. Produkty Franke znajdują się w ponad 100 milionach domów oraz w setkach tysięcy obiektów użyteczności publicznej. Trudno znaleźć inną, szwajcarską markę, która tak silnię rozwinęła swój potencjał w ostatnich dekadach, jak Grupa Franke Artemis. Tradycja silnej i konsekwentnej przedsiębiorczości, wykorzystywania rynkowych możliwości i podejmowania śmiałych wyzwań to przepis na sukces marki Franke, dla której zawsze w centrum zainteresowania stoją oczekiwania i potrzeby klientów.

Wyposażenie kuchenne stanowi najbardziej znany, ale nie jedyny fragment bogatego port folio marki. Franke jest jednym z największych na świecie dostawców systemów kuchennych dla gastronomii, a szczególnie restauracji typu fast-food, gdzie wymagana jest ekstremalna odporność na intensywną eksploatację, bezwzględnie wszystkich elementów kuchennego zaplecza. Franke to także globalny lider w produkcji zestawów sanitarnych dla obiektów użyteczności publicznej oraz dostawca opakowań zbiorczych do przewozu i przechowywania piwa i innych napojów. Logo Franke znaleźć także można na profesjonalnych ekspresach do kawy, w które wyposażone są stacje benzynowe czy bary samo-obsługowe.

Źródło: Franke