naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

FABER

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Okapy Faber zawierają innowacyjne, efektywne i opatentowane technologie i rozwiązania techniczne, na które składa się 50 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania powietrza w kuchniach. Rozwijamy technologie by zaoferować maksymalną wygodę począwszy od samej instalacji aż po codzienne użytkowanie.

Technologie , które gwarantują ciche działanie. Technologie , które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Technologie , które gwarantują efektywność pracy (niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności). Technologie , które pozwalają na łatwe utrzymanie czystości.

faber

Okapy Faber to gwarancja nie tylko jakości ale również bezpieczeństwa. Okapy Faber są produkowane z myślą o bezpieczeństwie. Wewnątrz urządzeń nie ma ostrych krawędzi a wszystkie elementy szklane, wykonane są ze szkła hartowanego. Zastosowanie silników z zabezpieczeniem termicznym oraz samogasnącym tworzywem sztucznym, pozwalają na uniknięcie ryzyka zapalenia się i pożaru. Stosowane elementy elektroniczne są odpowiednio izolowane, a wszystkie przewody są tak ułożone, żeby uniknąć porażenia prądem.

Faber ma ponad 50-letnią historię lidera rynku. Zdolność przewidywania zmian rynkowych ma niezmienny udział w sukcesie firmy.

Źródło: Faber