naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

DYSON (Uwaga: Technikan nie zajmuje się naprawą odkurzaczy i małego AGD)

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

James Dyson: "Znasz to uczucie, gdy zawiodłeś się na produkcie codziennego użytku? Myślisz wówczas „sam mógłbym go lepiej zaprojektować”. Jednak ilu z nas podejmuje takie działanie? James Dyson to człowiek, który postanowił rozpocząć pracę nad ulepszeniem urządzeń codziennego użytku i robi to do dzisiejszego dnia. Swoim zaangażowaniem dowiódł, że twórcze myślenie i rygorystyczny proces projektowy prowadzą do powstawania lepszych produktów."

W 1978 roku James Dyson zauważył, że filtr powietrza w lakierni taczek Ballbarrow stale zapychał się cząstkami farby proszkowej (tak samo, jak worek w odkurzaczu zapycha się kurzem). Zaprojektował więc i zbudował przemysłową wieżę cyklonową, która usuwała cząsteczki farby proszkowej siłami odśrodkowymi 100 000 razy większymi od grawitacji. Czy takie samo rozwiązanie można by zastosować w odkurzaczu? James Dyson przystąpił do pracy. Po pięciu latach i wykonaniu 5 127 prototypów powstał pierwszy na świecie bezworkowy odkurzacz firmy Dyson.

dyson

Reakcja opinii publicznej przekonała Jamesa do kontynuowania pracy nad pozostałymi pomysłami i wynalazkami. Powiększający się zespół inżynierów i pracowników naukowych potrzebował większej przestrzeni do pracy. W siedzibie firmy w Cotswords powstały nowe laboratoria badawczo-rozwojowe, które z biegiem czasu zostały ponownie rozbudowane dla nowych członków zespołu Dyson. Więcej pomysłów. Więcej wynalazków.

Ponad 1000 inżynierów i pracowników naukowych firmy Dyson w Wielkiej Brytanii, Singapurze i Malezji tworzy i usprawnia urządzenia Dyson. Reprezentują oni szerokie spektrum dziedzin:

elektrotechnikę, dynamikę płynów, prototypowanie, elektronikę, projektowanie, testowanie, systemy separacji, robotykę, oprogramowanie, materiały, silniki, aerodynamikę, mikrobiologię, mechanikę, akustykę, zgodność z przepisami, elementy konstrukcyjne, turbomaszyny. I wiele innych.

Wszyscy pracownicy działu badawczo-rozwojowego są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich współpracy, produkty Dyson przewyższają skutecznością pozostałe urządzenia i charakteryzują się długą żywotnością.

Inżynierowie rozwiązują problemy naszego świata. Dlatego właśnie James Dyson stara się, by więcej młodych ludzi zgłębiało wiedzę, technologię i inżynierię. Jego fundacja charytatywna wspiera studentów i nauczycieli poprzez przyznawanie stypendiów, organizowanie programów edukacyjnych oraz dostarczanie materiałów dydaktycznych. James Dyson jako założyciel fundacji, apeluje by więcej młodych osób miało możliwość uczenia się na kierunkach technicznych.

Źródło: Dyson