naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

DELONGHI

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Od wielu lat marka De’Longhi to niezmienna gwarancja przejrzystości i etyki podejmowanych działań. Credo marki, a tym samym zaangażowanie w podwyższanie komfortu i jakości codziennego życia potwierdza głęboko zakorzenione w tradycji, włoskie oblicze marki charakteryzujące się niepowtarzalnym połączeniem przedsiębiorczej energii i wyrafinowego stylu. W ramach filozofii marki: Better Everyday firma kładzie duży nacisk na produkcję produktów wyróżniających się zarówno stylem, jak i niezawodnością. Produktów, które w magiczny sposób zmieniają codzienność w coś wyjątkowego.

delonghi

Założony sto lat temu warsztat rzemieślniczy działał początkowo, jako małe przedsiębiorstwo dostarczające komponenty grzewcze dla innych przedsiębiorstw działających w sektorze.

W 1970 roku nastąpił pierwszy zwrot w historii funkcjonowania firmy. Wprowadzono własną markę i pod nazwą De’Longhi rozpoczęto sprzedaż produktów na rynku detalicznym.

W 1975 roku wprowadzono na rynek pierwszy przenośny grzejnik marki De’Longhi.

Lata 80-te ubiegłego stulecia to ekspansja firmy na rynkach światowych oraz pierwsze debiuty urządzeń kuchennych marki De’Longhi. Dywersyfikacja gamy produktów stała się wkrótce jednym z najsilniejszych atutów marki. Grzejniki pozostały niezwykle ważnym segmentem rynku dla De’Longhi, ale doskonale sprzedawały się także przenośne klimatyzatory, odkurzacze wodne czy frytkownice i żelazka.

Lata 90 XX wieku to intensywny rozwój struktur handlowych firmy, oparty na otwarciu przedstawicielstw i biur handlowych w wielu krajach w Europie i na świecie. Znaczący punkt zwrotny w historii firmy przynosi rok 2001, gdy Grupa De’Longhi przejęła doskonale zadomowioną na europejskim rynku markę urządzeń AGD Kenwood. Od tej chwili produkty do przygotowania potraw stanowią ważny element w strategii handlowej firmy. Marka De’Longhi utrzymuje pozycję lidera w segmencie ekspresów do kawy, a dla marki Kenwood najbardziej charakterystyczne są wielozadaniowe roboty kuchenne. Każda z marek zachowują osobną tożsamość i specjalizację asortymentową, obie cieszą się bardzo wysokim wskaźnikiem zaufania wśród konsumentów, nie tylko w Europie. Głowna siedziba firmy znajduje się we włoskim mieście Treviso nieopodal Wenecji – we Włoszech także odbywa się produkcja ekspresów automatycznych.

0d lipca 2009r. działa polski oddział firmy De’Longhi.

Źródło: DeLonghi