naprawa sprzętu agd
Naprawa sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

DE DIETRICH

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Logo De Dietrich , symbol jakości od 1778 r. jest najstarszym znanym znakiem przemysłowym. Róg łowiecki zostaje połączony z nazwą firmy, na pamiątkę dekretu wydanego przez Króla Ludwika XVI mającego na celu zabezpieczenie wyrobów firmy De Dietrich przed ich podróbkami.

Od trzech wieków stosujemy zasadę: sukces jest wymogiem. Wymóg oparty na rzeczywistych wartościach takich jak : jakość, niezawodność, trwałość. Marka De Dietrich , niekwestionowany lider we Francji stosuje politykę wszystkiego co najlepsze odnośnie wszystkich dziedzin.

de dietrich

Firma De Dietrich zawsze odgrywała wiodącą rolę w życiu gospodarczym i społecznym . Będąca pionierem jeśli chodzi o ochronę praw pracowników, począwszy od początku XX wieku brała udział w wielkich projektach przemysłowych. Dzisiaj wraz z 2000 pracowników którzy podzielają ten sam wymóg oraz wartości, firma De Dietrich oferuje produkty i usługi cenione w Europie, spełniające aktualne oczekiwania klientów. Pomoc, stała obecność, umiejętność nawiązywania kontaktu : firma De Dietrich zawsze jest obecna tam gdzie potrzebne jest jej wsparcie.

Niezależnie od modelu , od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego , wszystkie urządzenia grzewcze firmy De Dietrich są doskonałej jakości. Dobra jakość projektów, materiałów użytych do produkcji oraz jakość wykończenia wyrobów : wszystko to ma na celu zapewnienie ich niezawodności i trwałości. Wyroby te przez cały okres ich życia muszą udowadniać, iż zasługują na to, że noszą logo De Dietrch.

Innowacje to więcej niż tradycja, dla De Dietrich to druga natura. Jeśli w ciągu pół wieku przedsiębiorstwo mogło pochwalić się wieloma „premierami” , to tylko dzięki wysiłkowi włożonemu w rozwój i badania naukowe. Ponad 100 inżynierów pracuje w ośrodkach naukowo-badawczych nad tworzeniem kotłów przyszłości i innych urządzeń grzewczych a praca ta jest skierowana na nowe technologie łączące oszczędność energii i ochronę środowiska.

Źródło: De Dietrich