naprawa sprzętu agd
Naprawa DUŻEGO sprzętu AGD
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy.
babyliss
Wybierz Technikan
  • Naprawy POGWARANCYJNE
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek

Informacje na temat marki BABYLISS

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii - sprzętu objętego gwarancją producenta - jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) - ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

BaByliss Polska - wiodący producent i dystrybutor urządzeń do stylizacji włosów i zarostu. W bogatym portfolio firmy najważniejsze miejsce zajmują profesjonalne suszarki AC, lokówki i prostownice. A w ofercie dla Panów (linia BaByliss for MEN) - trymery do trzydniowego zarostu oraz maszynki do strzyżenia.

„Doskonałość osiąga się nie wtedy, kiedy nie można już nic dodać, ale wtedy, kiedy nie można nic ująć” - powiedział Antoine de Saint-Exupéry. Słowa te trafnie oddają filozofię Babyliss. Profesjonalizm, kreatywność, innowacyjność oraz dbałość o precyzję to podstawa działalności firmy od ponad 50 lat. Marka BaByliss powstała w 1960 roku w Paryżu. Jej twórcami byli dwaj wizjonerzy: Rene Lelièvre, znany z innowacyjności paryski stylista, twórca pierwszych lokówek oraz Jean-Pierre Feldbluma, który podjął wysiłek wprowadzenia innowacji Leviever’a na rynek przy pomocy sieci profesjonalnych salonów.

babyliss

Historia marki BaByliss
Od powstania firmy w 1961 roku, BaByliss Paris udowodnił, że jest prawdziwym liderem rynku pielęgnacji i stylizacji włosów. Od tego czasu trwa nieprzerwane pasmo sukcesów Babyliss w sektorze pielęgnacji włosów, a wiele flagowych produktów z rodziny suszarek, prostownic i loko-suszarek wyznacza trendy w stylizacji fryzur. Kompetencję i profesjonalizm marki BaByliss potwierdza szereg pestiżowych nagród oraz wyróżnień przyznanych przez branżowe media oraz konsumentów.

Połączenie Conair z USA i BaByliss Paris w Europie w 1995 r: Narodziny wielkiej, międzynarodowej korporacji, specjalizującej się w produktach rynku małego AGD.

Produkty powszechnie obecne - Conair / BaByliss Paris: 95% amerykańskich gospodarstw domowych posiada przynajmniej jeden produkt CONAIR, a w Europie, np. we Francji, szacujemy, iż 80% gospodarstw domowych ma co najmniej jeden produkt BaByliss Paris lub BaByliss for Men.

Dziś BaByliss to symbol najwyższej jakości i uznanie wśród profesjonalnych stylistów oraz indywidualnych konsumentów. Profesjonalne dziedzictwo jest nadal podstawą wizerunku marki BaByliss i źródłem jej międzynarodowej popularności.

Źródło: BaByliss