Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zamów naprawę: 884 011 100
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 10:00
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD SZCZECIN
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Krótkie terminy. Konkurencyjne ceny. Kulturalna obsługa. Zadzwoń lub Zamów ONLINE. Naprawa bezpośrednio u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: 884 011 100
Napisz: biuro@technikan.pl
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
40.000 Klientów w Polsce
Opinie Klientów
07.03.2018
Paweł ze Szczecina
Po prostu szukałem fachowca do szybkiej naprawy, popsuła się lodówka i nie maiłem czasu czekać. Znalazłem pierwsze lepsze ogłoszenie, była to firma Technikan. Okazazło się to strzałem w dziesiątkę. Fachowa naprawa, bardzo atrakcyjna cena.
03.07.2015
Justyna ze Szczecina
Miły kontakt. Naprawa zrealziowana tego samego dnia. Polecam.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Szczecin

Naprawy AGD w Szczecinie - dzielnice i osiedla:
Arkońskie-Niemierzyn, Bukowe-Klęskowo, Bukowo, Centrum, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Głębokie-Pilchowo, Golęcino-Gocław, Gumieńce, Kijewo, Krzekowo-Bezrzecze, Łękno, Majowe, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Osów, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stare Miasto, Stołczyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Świerczewo, Turzyn, Warszewo, Wielgowo-Sławociesze, Załom, Zawadzkiego-Klonowica, Zdroje, Żelechowa, Żydowce-Klucz
Naprawy w odległości ok. 15 km od Szczecina:
Dobra, Gryfino, Kołbacz, Mierzyn, Police, Przęsocin, Stare Czarnowo, Wysoka Gryfińska
Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy - od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.
Brak ukrytych opłat
W Technikan nie ma żadnych ukrytych gwiazdek ani opłat, coś co zdarza się w innych serwisach. Skupiamy najlepszych wyselekcjonowanych Serwisantów sprzętu AGD w Polsce. Technikan powstał dla Państwa wygody - indywidualne terminy wizyt - godziny poranne lub wieczorne.
Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  polar technikan  samsung technikan 
siemens technikan  whirlpool technikan 

Często zadawane pytania

PYTANIA - OGÓLNE

1. Czy naprawiacie małe AGD (mikrofalówki, odkurzacze, okapy, żelazka...)?

2. Jaki jest czas oczekiwania na dojazd mechanika?

3. Co muszę wiedzieć, abyście mogli przyjąć sprawnie zgłoszenie?

4. Jakie marki sprzętów AGD są naprawiane?

5. Czy sprzedajecie części do sprzętu AGD?PYTANIA - FINANSE

1. Dlaczego przez telefon nie można określić dokładnego kosztu naprawy?

2. Dlaczego nie chcecie postawić diagnozy przez telefon?

3. Ile kosztuje diagnoza? Czy jest możliwość rezygnacji, gdy naprawa okaże się nieopłacalna?PYTANIA - PRALKI

1. Pralka przestała wirować - jaka może być tego przyczyna?

2. Spięcie w pralce wywala korki

3. Uszkodzony fartuch w pralcePYTANIA - LODÓWKI

1. Czy napełnianie lodówek gazem objęte jest gwarancją?

2. Czy wymieniacie uszczelki w drzwiach lodówek?

3. Lodówka zamiast chłodzić grzejePYTANIA - ZMYWARKI

1. W zmywarce świecą się kontrolki

2. Mruga kontrolka kranu

3. Zmywarka zgłasza błąd wodyKilka słów o naszym... Szczecinie
Szczecin jest miastem na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni (300,55 km² z czego prawie 24% zajmują grunty pod wodami) i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Centrum aglomeracji szczecińskiej. Według danych z 30 czerwca 2012 roku miasto miało 409 211 mieszkańców. Z racji nadgranicznego położenia i bliskości Morza Bałtyckiego, dostępnego przez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński, Szczecin stał się ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne (opera i operetka, liczne teatry, muzea i ośrodki kultury), jest także siedzibą kurii arcybiskupiej i wydziału teologicznego. Na terenie miasta znajduje się sanktuarium maryjne.

W panoramie Szczecina wyróżniają się dwa obiekty - pamiątki władzy świeckiej i kościelnej, a więc Zamek Książąt Pomorskich oraz katedra. Ten pierwszy zwraca uwagę masywną, jasną bryłą, ten drugi - ceglaną strzelistością. Obydwa są wspaniałe i właśnie do nich należy przede wszystkim skierować kroki podczas pobytu w Szczecinie. Zamek jest zwartą budowlą z wewnętrznym dziedzińcem, na którym w sezonie letnim odbywają się koncerty i przedstawienia. W skrzydle wschodnim mieści się Muzeum Zamkowe, poświęcone historii obiektu, jego budowie i odbudowie (znajdują się tu oryginalne sarkofagi książęce odkryte po wojnie podczas renowacji zamku). Tuż u podnóża zamku wznosi się Baszta Panieńska, od której biegnie ulica Panieńska - główny trakt komunikacyjny dawnego Szczecina oraz szeroka nowoczesna Trasa Zamkowa. 3-piętrowa baszta stanowi pozostałość po niegdysiejszych murach, otaczających miasto i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Szczecina. Przez wiele lat służyła jako logo regionalnej TV Szczecin. Nazwa baszty wzięła się od "panienek", jak nazywano w średniowieczu mniszki zakonu cystersów, których klasztor usytuowany był tuż za murami miejskimi. Inna nazwa budowli to Baszta Siedmiu Płaszczy. W średniowieczu istniał zwyczaj, że każdy cech rzemieślniczy opiekuje się fragmentem murów obronnych i finansuje jego naprawy, a podczas ataku wroga broni swojego odcinka umocnień.