Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: 796 807 770
Serwis nieczynny
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD PŁOCK
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Krótkie terminy. Konkurencyjne ceny. Kulturalna obsługa. Zadzwoń lub Zamów ONLINE. Naprawa bezpośrednio u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: 796 807 770
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
40.000 Klientów w Polsce
Opinie Klientów
04.03.2018
Marek z Płocka
Polecam Technikana. Miło, konkretnie. Bez ukrytych kosztów. Projesjonalnie przeprowadzona naprawa.
10.08.2016
Marta z Płocka
Naprawa pralki przebiegła tak jak tego oczekiwałam - szybko, profesjonalnie, a mechanik po naprawie sam po sobie posprzątał.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Płock

Naprawy AGD w Płocku:
Borowiczki, Ciechomice, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Kostrogaj, Łukasiewicza, Międzytorze, Petrochemia / Biała, Podolszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Skarpa, Stare Miasto, Trzepowo, Tysiąclecia, Winiary, Wyszogrodzka, Zielony Jar
Zapewniamy także naprawy w odległości ok. 20 km od Płocka


Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  polar technikan  samsung technikan 
siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.
Brak ukrytych opłat
W Technikan nie ma żadnych ukrytych gwiazdek ani opłat, coś co zdarza się w innych serwisach. Skupiamy najlepszych wyselekcjonowanych Serwisantów sprzętu AGD w Polsce. Technikan powstał dla Państwa wygody - indywidualne terminy wizyt - godziny poranne lub wieczorne.

Kilka słów o naszym... Płocku
Miasto, pięknie usytuowane na wysokiej skarpie wiślanej, znane dziś głównie z wielkich zakładów petrochemicznych, szczyci sie wielowiekowa historia. Płock był od 1075 roku siedziba biskupstwa mazowieckiego. Z chwila wstąpienia na tron polski Władysława Hermana stał sie stolicą i ulubioną siedziba księcia i jego następcy Bolesława Krzywoustego. Od 1138 roku aż do końca XV wieku Płock był miejscem rezydowania książąt mazowieckich i płockich.

Ośrodek przemysłu naftowego, ponadto przemysł elektromaszynowy, drzewny, włókienniczy, metalowy, materiałów budowlanych, spożywczy. Port rzeczny i największa w kraju stocznia rzeczna. Siedziba najstarszej w Polsce szkoły średniej (obecnie Liceum Ogólnokształcące im. S. Małachowskiego), Ośrodka Naukowo-Dydaktycznego Politechniki Warszawskiej i in. placówek naukowych. W Płocku działa teatr i Płocka Orkiestra Kameralna, ogród zoologiczny i muzea (Muzeum Mazowieckie, tworzone od 1820, z bogatymi wielodziałowymi zbiorami. Muzeum Diecezjalne, założone w 1903, eksponujące głównie sztukę sakralną, a także cenny zbiór pasów polskich).