Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zamów naprawę: 884 011 100
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 10:00
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD ELBLĄG
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Krótkie terminy. Konkurencyjne ceny. Kulturalna obsługa. Zadzwoń lub Zamów ONLINE. Naprawa bezpośrednio u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: 884 011 100
Napisz: biuro@technikan.pl
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
40.000 Klientów w Polsce
Opinie Klientów
23.02.2018
Jakub z Elbląga
Naprawa kuchenki była błyskawiczna. Mechanik zjawił się o wyznaczonej godzinie. Naprawa bez zarzutów.
10.12.2016
Katarzyna z Elbląga
Miła obsługa. Dobra cena, dobra jakość. Polecam szczerze.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Elbląg

Naprawy AGD w Elblągu:
Bielany, Dąbrowa, Dębica, Kamionka, Kępa Północna, Krasny Las, Modrzewina, Na Stoku, Nad Jarem, Nowe Miasto, Nowe Pole, Osiek, Próchnik, Przy Młynie, Rakowo, Rubno Wielkie, Stagniewo, Stare Miasto, Śródmieście, Warszawskie Przedmieście, Winnica, Wyspa Spichrzów, Zakrzewo, Zatorze, Zawada, Zawodzie
Zapewniamy także naprawy w odległości ok. 20 km od Elbląga


Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  polar technikan  samsung technikan 
siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.
Brak ukrytych opłat
W Technikan nie ma żadnych ukrytych gwiazdek ani opłat, coś co zdarza się w innych serwisach. Skupiamy najlepszych wyselekcjonowanych Serwisantów sprzętu AGD w Polsce. Technikan powstał dla Państwa wygody - indywidualne terminy wizyt - godziny poranne lub wieczorne.

Kilka słów o naszym... Elblągu
Elbląg to 128 tysięczne miasto na prawach powiatu, położone w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego na styku dwóch krain – Żuław Wiślanych i Wysoczyzny Elbląskiej. To także najstarsze miasto w województwie i jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Port morski, morskie przejście graniczne, ośrodek akademicki. Stolica diecezji elbląskiej (od 1992 r.) i dawna stolica województwa elbląskiego (w latach 1975-1999). Elbląg to najniżej położone miasto w Polsce, które leży nad rzeką Elbląg. Jego całkowita powierzchnia wynosi 7,952 ha. Należy m.in. do Euroregionu Bałtyk, Związku Miast Bałtyckich i Związku Miast Hanzeatyckich.

Elbląg to ośrodek przemysłu ciężkiego (Scana Zamech zajmująca się produkcją śrub napędowych do statków oraz Zakład Metalurgiczny Alstom Power), przemysłu spożywczego (browar wchodzący w skład Grupy Żywiec), również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypadał na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Miał wtedy miejsce znaczny napływ ludności do miasta.