zadzwoń Zadzwoń: 796 807 770
Serwis nieczynny
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: 796 807 770
Naprawy pogwarancyjne
Skontaktuj się z nami
telefon
Telefon: 796 807 770
telefon
Prosimy o podanie numeru telefonu. Przyspieszy to kontakt.
Zgłoś naprawę online
1 RODZAJ AWARII
2 DANE OSOBOWE I ADRES NAPRAWY

Dlaczego warto wybrać Technikan?
1. Naprawa u Klienta w domu

Zaoszczędzisz czas i wysiłek podczas kłopotliwego przewożenia sprzętu do serwisu. Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza - gratis! Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy to cena od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla Mechanika i jego pracy.

2. Sprawdzeni i zaufani Fachowcy

W Technikan.pl znajdziesz wyłącznie doświadczonych Fachowców, którzy przeszli starannie przygotowany wieloetapowy proces rekrutacji. Są to osoby, które posiadają udokumentowane i sprawdzone referencje. Technikan.pl zapewnia bezpośredni kontakt między Tobą a Fachowcem. Dzięki temu, zanim naprawa sprzętu się zacznie, doskonale wiesz, kto do Ciebie przyjdzie. Wybierając Technikan.pl, Twój sprzęt jest w dobrych rękach.

3. Proste zamawianie

Stworzyliśmy idealnie krótki proces składania zgłoszeń. Masz możliwość złożenia zamówienia w serwisie Technikan.pl przez 7 dni w tygodniu, o dowolnej porze dnia i nocy. Do Twoich usług jest również czynna nasza infolinia - 5 dni w tygodniu - od 08:00 do 18:00, a także w soboty - od 08:00 do 10:00. Twój Fachowiec skontaktuje się z Tobą w możliwie najszybszym terminie.

4. Jakość oceniana przez Klientów - 100% satysfakcji

Wszyscy Fachowcy podlegają ciągłej weryfikacji. Są oceniani przez Klientów po każdej zrealizowanej usłudze. Dlatego też, muszą dbać o jak najwyższą jakość usług, aby pozyskiwać nowe zlecenia przez platformę Technikan.pl. Również Ty możesz ocenić swojego Fachowca wysyłając nam swoją opinie.