Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: 786 186 280
Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 18:00 (później tylko zgłoszenia online)
Sobota: od 8:00 do 10:00 (później tylko zgłoszenia online)
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD WROCŁAW
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
Opinie Klientów
10.08.2015
Piotr z Wrocławia
Mechanik w 100% kompetentny i uczciwy. Naprawa mojej pralki przebiegła bez zarzutów. Polecam dalej.
19.07.2014
Marta z Wrocławia
Miałam problem ze zmywarką. Szukałąm pomocy w Internecie, zadzwoniłam do Technikana. W krótkim czasie przyjechano do mnie, wymieniono elektroniczny moduł sterujący. Fachowiec był słowny, o której się umówił, o tej przyjechał. Koszt naprawy, nie licząc kosztu wymienionej części, wyszedł naprawdę korzystnie.
03.07.2013
Sebastian z Wrocławia
Sprawnie, tego samego dnia i solidnie oraz co ważne - dobra cena, nie zabolało kieszeni. Polecam!
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Wrocław

Naprawy AGD we Wrocławiu - dzielnice i osiedla:
Stare miasto, Śródmieście, Psie pole, Krzyki, Fabryczna, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce-Ołtaszyn, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Zawidawie, Sołtysowice, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki
Naprawy w odległości ok. 15 km od Wrocławia:
Augustów, Bielany Wrocławskie, Biestrzyków, Domaszczyn, Gądów, Iwiny, Jelcz-Laskowice, Karwiany, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Krzyżanowice, Łany, Mirków, Mokronos, Mokry Dwór, N. Wieś Wrocławska, Oleśnica, Oława, Pruszowice, Radłów, Radwanice, Ramiszów, Siechnice, Ślęza, Święta Katarzyna, Wilczyce, Wysoka, Zabrodzie, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie

Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  lg technikan  mastercook technikan 
miele technikan  polar technikan  samsung technikan  siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.

Kilka słów o naszym... Wrocławiu
Wrocław jest miastem na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Śląska oraz Dolnego Śląska. We Wrocławiu krzyżowały się dwie główne drogi handlowe – Via Regia i Szlak bursztynowy. Miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej. Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 631 188 mieszkańców oficjalnie zameldowanych na pobyt stały, piąte pod względem powierzchni – 293 km². Wrocław jest również jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

To dlatego, każdy kto tu przybywa odczuwa niepowtarzalną atmosferę, tętniącą radością i życzliwością, a wielu chętnie powraca, by ponownie choć przez chwilę chłonąć aurę ,,miasta spotkań. Wrocław oferuje jednak swoim turystom znacznie więcej. Może właśnie dlatego przybywają tu wycieczki z całej Europy - na głównych deptakach z językiem polskim mieszają się: włoski, francuski, niemiecki, angielski a coraz częściej nawet japoński. Zafascynowani urodą miasta ludzie odwiedzają oczywiście główne punkty turystyczne, zaczynając najczęściej od Rynku. To on stanowi centrum życia, tętniące aktywnością przez całą dobę. Na tym drugim co do wielkości placu w Europie (pierwsze miejsce zajmuje Kraków) zobaczymy wprawiające w zachwyt, urocze kamieniczki, które cechuje pochodzenie z różnych epok. Barwne, odrestaurowane elewacje zmuszają do zatrzymania się choć na chwilę, ale najczęściej o przymusie nie może być nawet mowy.