Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: 733 032 852
Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 18:00 (później tylko zgłoszenia online)
Sobota: od 8:00 do 10:00 (później tylko zgłoszenia online)
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD WARSZAWA
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: 733 032 852
Napisz: biuro@technikan.pl
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
Opinie Klientów
23.08.2015
Lidia z Warszawy
Naprawa zmywarki przebiegła szybko. Mechanik ustalił, co jest przyczyną usterki, zakupił samodzielnie część i tego samego dnia zmywarka została naprawiona.
09.02.2014
Bartosz z Warszawy
Popsuła mi się pralka. Zadzwoniłem, umówiłem się. Termin został dotrzymany. Naprawa przebiegła sprawnie.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Warszawa

Naprawy AGD w Warszawie - dzielnice:
Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Pd., Praga Pn., Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz
Zapewniamy także naprawy w odległości ok. 20 km od Warszawy


Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  polar technikan  samsung technikan 
siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.

Kilka słów o naszej... Warszawie
Warszawa, stolica i największe miasto Polski. Od 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu. Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych władz centralnych. Warszawa jest także stolicą województwa mazowieckiego. Warszawa jest jedynym miastem w obecnych granicach Polski odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari (a drugim w historii Polski miastem po Lwowie). Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 711 324 mieszkańców w czerwcu 2012 r.) i powierzchni (517,24 km² łącznie z Wisłą).

Czymś absurdalnym może się wydawać mówienie o zabytkowych dzielnicach w mieście, które zostało niemal całkowicie zmiecione z powierzchni ziemi i odbudowane od nowa. A mimo to, zwiedzając niektóre z tych dzielnic, naprawdę można odnieść wrażenie, że spacerujemy po starych ulicach, pomiędzy wzniesionymi wiele wieków temu budowlami. Stare Miasto jest jednym z najpiękniejszych zespołów architektonicznych Warszawy. Stanowi jednak przede wszystkim jeden z najbardziej poruszających namacalnych dowodów siły woli polskiego społeczeństwa, które pragnęło znów stać z podniesioną głową po straszliwych doświadczeniach II wojny światowej. Zrównaną z ziemią zabudowę skrupulatnie zrekonstruowano m.in. na podstawie obrazów z XVIII w. Przy dużym wsparciu finansowym polskiej emigracji i dzięki wytrwałości ochotników biorących udział w pracach. Efekt tego bezprecedensowego przedsięwzięcia został wpisany na Listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO w 1982 r. We wzniesionym w XIV w. Zamku mieszkali książęta mazowieccy i polscy królowie. Służył za siedzibę sejmu, a po 1918 r. stał się oficjalną rezydencją prezydenta Rzeczypospolitej. Po wojnie władze komunistyczne nieprzychylnie odnosiły się do idei jego odbudowy, rekonstrukcja obiektu rozpoczęła się dopiero w 1971 r., pod naciskiem elit intelektualnych. Wielkie, pełne ciszy i spokoju parki stanowią jeden z najważniejszych atutów Warszawy. Dlatego też właśnie warszawiacy cenią sobie najbardziej drugą, położoną dalej od centrum część Traktu Królewskiego, która ciągnie się na przestrzeni 2,5 km nieprzerwanie wzdłuż zielonych płuc Warszawy od alei Ujazdowskich po park Łazienkowski bezapelacyjnie najpiękniejszy i najsłynniejszy w Polsce.