Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: 733 032 852
Poniedziałek - Piątek: od 8:00 do 18:00 (później tylko zgłoszenia online)
Sobota: od 8:00 do 10:00 (później tylko zgłoszenia online)
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD POZNAŃ
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
Opinie Klientów
19.08.2015
Stanisław z Poznania
Usterka została usunięta szybko i bez problemów. Mechanik był bardzo miły i chyba profesjonalny bo od razu zidentyfikował problem i go usunął.
08.05.2014
Anna z Poznania
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do wykonanej usługi. Zamówiłam Technikana telefonicznie, w krótkim czasie pan się pojawił, zdiagnozował problem, zamówił częsci i po dwóch dniach dokonał wymiany. Do dziś lodówka działa bez jakichkolwiek problemów.
11.07.2013
Łukasz z Poznania
Bez zarzutów. Polecam serwis Technikana.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Poznań

Naprawy AGD w Poznaniu - dzielnice i osiedla:
Antoninek, Berdychowo, Bonin Chartowo, Chwaliszewo, Dębiec, Dębina, Edwardowo, Fabianowo, Franowo, Garbary, Golęcin, Grobla, Grochowe Łąki, Grunwald, Górczyn, Głuszyna, Jeżyce, Junikowo, Karolin, Kiekrz, Kobylepole, Krzesiny, Krzyżowniki, Ławica, Łazarz, Marcelin, Miłostowo, Morasko, Naramowice, Nowe Miasto, Ogrody, Piątkowo, Plewiska, Podolany, Radojewo, Raszyn, Rataje, Smochowice, Sołacz, Stare Miasto, Starołęka, Strzeszyn, Sypniewo, Szczepankowo, Śródka, Świerczewo, Umultowo, Wilczak, Wilczy Młyn, Wilda, Winiary, Winogrady, Zawady, Żegrze
Naprawy w odległości ok. 15 km od Poznania:
Antoninek, Baranowo, Biedrusko, Czerwonak, Gądki, Kobylnica, Komorniki, Koziegłowy, Kórnik, Luboń, Morasko, Mosina, Murowana Goślina, Plewiska, Pobiedziska, Przeźmierowo, Puszczykowo, Radojewo, Sady, Suchy Las, Swadzim, Swarzędz, Tarnowo Podgórne

Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  lg technikan  mastercook technikan 
miele technikan  polar technikan  samsung technikan  siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.

Kilka słów o naszym... Poznaniu
Poznań to miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Miasto jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym, funkcjonuje tu również międzynarodowy port lotniczy. Piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce (550,7 tys. mieszkańców) i siódme pod względem powierzchni (262 km²). Poznań jest powiązany ekonomicznie i komunikacyjnie z otaczającym go powiatem poznańskim oraz gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem, tworząc razem z nimi aglomerację poznańską zamieszkałą przez ponad 1 mln osób.

Zwiedzanie Poznania możemy zacząć od Starego Miasta. Najcenniejszym jego zabytkiem jest poznański ratusz. Jest to najlepszy przykład świeckiego renesansu w Polsce, mówi się też czasem, że poznański ratusz stanowi najładniejszą renesansową budowlę na północ od Alp. Elewacje ratusza są bogato zdobione. Najsłynniejszą dekoracja są oczywiście poznańskie koziołki, które trykają się na ratuszowej wieży codziennie o godzinie dwunastej.