Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: NIECZYNNE
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD PŁOCK
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
Opinie Klientów
14.08.2015
Marek z Płocka
Polecam Technikana. Miło, konkretnie. Bez ukrytych kosztów. Projesjonalnie przeprowadzona naprawa.
10.08.2014
Marta z Płocka
Naprawa pralki przebiegła tak jak tego oczekiwałam - szybko, profesjonalnie, a mechanik po naprawie sam po sobie posprzątał.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Płock

Naprawy AGD w Płocku:
Borowiczki, Ciechomice, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Kostrogaj, Łukasiewicza, Międzytorze, Petrochemia / Biała, Podolszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Skarpa, Stare Miasto, Trzepowo, Tysiąclecia, Winiary, Wyszogrodzka, Zielony Jar
Zapewniamy także naprawy w odległości ok. 20 km od Płocka


Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  lg technikan  mastercook technikan 
miele technikan  polar technikan  samsung technikan  siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.

Kilka słów o naszym... Płocku
Miasto, pięknie usytuowane na wysokiej skarpie wiślanej, znane dziś głównie z wielkich zakładów petrochemicznych, szczyci sie wielowiekowa historia. Płock był od 1075 roku siedziba biskupstwa mazowieckiego. Z chwila wstąpienia na tron polski Władysława Hermana stał sie stolicą i ulubioną siedziba księcia i jego następcy Bolesława Krzywoustego. Od 1138 roku aż do końca XV wieku Płock był miejscem rezydowania książąt mazowieckich i płockich.

Ośrodek przemysłu naftowego, ponadto przemysł elektromaszynowy, drzewny, włókienniczy, metalowy, materiałów budowlanych, spożywczy. Port rzeczny i największa w kraju stocznia rzeczna. Siedziba najstarszej w Polsce szkoły średniej (obecnie Liceum Ogólnokształcące im. S. Małachowskiego), Ośrodka Naukowo-Dydaktycznego Politechniki Warszawskiej i in. placówek naukowych. W Płocku działa teatr i Płocka Orkiestra Kameralna, ogród zoologiczny i muzea (Muzeum Mazowieckie, tworzone od 1820, z bogatymi wielodziałowymi zbiorami. Muzeum Diecezjalne, założone w 1903, eksponujące głównie sztukę sakralną, a także cenny zbiór pasów polskich).