Zgłoszenie naprawy
zadzwoń Zadzwoń: NIECZYNNE
naprawa sprzętu agd
Naprawa AGD KOSZALIN
Naprawa pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zawsze kulturalna obsługa. Sprawdź, jak konkurencyjne są nasze ceny. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Zadzwoń lub zamów online. Naprawa u Ciebie w domu!
zamów usługę
Serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD
naprawa pralek
Pralek
naprawa zmywarek
Zmywarek
naprawa kuchenek
Kuchenek
naprawa lodówek
Lodówek
naprawa zamrażarek
Zamrażarek
naprawa piekarników
Piekarników
Wybierz Technikan
  • Naprawiamy u Klienta w domu
  • Dojazd i diagnoza w cenie naprawy
  • Szybki dojazd
  • Tanio
  • Gwarancja na wykonaną naprawę
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Technikan naprawia sprzęt większości marek
Opinie Klientów
18.08.2015
Krystyna z Koszalina
Naprawa bez zarzutów. Szybki kontakt, wstępna weryfikacja problemu. Umówiona wizyta, profesjonalna naprawa ze wskazówkami na przyszłość. Mogę polecić z czystym sumieniem.
10.08.2014
Aleksander z Koszalina
Bezproblemowa obsługa. I o to chodzi. Szybko. Profesjonalnie.
Przydatne Poradniki

Naprawa sprzętu AGD Koszalin

Naprawy AGD w Koszalinie - dzielnice i osiedla:
Osiedle Bukowe, Jedliny, Osiedle im. Tadeusza Kotarbińskiego, Lechitów, Lubiatowo, Morskie, Na Skarpie, Nowobramskie, Rokosowo, Osiedle im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Śródmieście, Tysiąclecia, Osiedle im. Melchiora Wańkowicza, Wspólny Dom,Unii Europejskiej, Raduszka, Jamno–Łabusz
Naprawy w odległości ok. 30 km od Koszalina:
Gmina Malechowo, Kościernica, Manowo, Sianów, Skibno, Sławno

Naprawy większości z dostępnych marek sprzętu AGD
aeg technikan  amica technikan  beko technikan  bosch technikan  candy technikan 
electrolux technikan  gorenje technikan  indesit technikan  lg technikan  mastercook technikan 
miele technikan  polar technikan  samsung technikan  siemens technikan  whirlpool technikan 

Dojazd i diagnoza – w cenie naprawy
Decydując się na naprawę - dojazd i diagnoza – w cenie naprawy. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na naprawę - koszt takiej diagnozy od 49 zł - ponieważ mechanik musi tak, jak każdy z nas, zatankować swój samochód i dojechać często na drugi koniec miasta, a także poświęcić swój czas, w którym mógłby wykonać inną naprawę. Prośba o wyrozumiałość.

Kilka słów o naszym... Koszalinie
Koszalin jest miastem na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego i delegatury urzędu wojewódzkiego. Według danych z 30 czerwca 2012 r. miasto miało 109 183 mieszkańców. Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Jest także siedzibą lokalnych mediów. W Koszalinie znajduje się również siedziba diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy. Przez miasto prowadzą dwie drogi krajowe: nr 6 i nr 11.

Koszalin nie bez powodu określany jest mianem regionalnego ośrodka handlu. Już bowiem w średniowieczu był silnym i znanym ośrodkiem handlowym i usługowym. W obecnym Koszalinie zaleźć można wiele obiektów handlowych, przede wszystkim centra i domy handlowe, supermarkety i dyskonty, a także targowiska. Szczególną popularnością cieszy się centrum handlowo – usługowe znane pod nazwą Galeria Emka. Z kolei na placu Podożynkowym w każdą niedzielę organizowana jest giełda. Najsłynniejszym produktem regionalnym jest pochodzące z Koszalińskiego Browaru piwo Brok.